Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to są urządzenia prewencyjne, bo nie ma w kadrze operatorów z uprawnieniami [mózg]. natomiast żadne nowinki techniczne nie zmienią podejścia do tych z nietykalnych lub z odpowiednimi plecami. SM to instytucja która żeruje na biedakach i szarych obywatelach miasta. my za to płacimy, oni karzą tych z których najłatwiej ściągnąć (np. kierowców) żeby się wykazać, a prawdziwych problemów nie widzą. gdy coś się dzieje to pierwsi spie.....
Latwym celem dla Straży Miejskiej jest też Skrzypek, grający na deptaku, bezrobotny artysta, niewyciągający ręki po żadne zasiłki ani zapomogi. Tego lata imponująco nakręcił Straży Miejskiej statystykę: był legitymowany kilkadziesiąt razy, po każdym niemal wyciągnięciu skrzypiec. Teraz czeka go rozprawa sądowa. To z myślą o Nim ten pojazd. Jak widać, Skrzypek jest motorem napędowym rozwoju naszego miasta. Pojazd zmierzy poziom hałasu, jaki wytwarzają jego skrzypce. Gdyby tak jeszcze wyposażony był w urządzenia mierzące poziom ksenofobii i stalkingu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo coś rusza, nie musimy się truć i chorować na raka czy astmę. Wiele krajów w Europie wygrało z tym procederm i my też musimy. A bajeczki o biednych, nie dla mnie wiem którzy na mojej ulicy spalają śmieci  i czy są to tkz. biedni których ponoć nie stać na opał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...